Slevy se Senior pasy a Rodinnými pasy

Slevy se Senior pasy a Rodinnými pasy
6. 9. 2012 | Rubrika
Poskytujeme slevu 5% na veškeré volně prodejné léky, potravní doplňky a zdravotnický materiál všem, kteří předloží Rodinný pas či Senior pas. Využijte tedy nabízených slev. Nevlastníte-li doposud žádnou z těchto karet a splňujete podmínky k jejich vydání, zažádejte si o její vydání. U nás vám rádi poradíme jak postupovat. Nabídneme vám také informační letáčky s podrobnějším popisem.

 

Využijte v naší lékárně slevy na Rodinné pasy a Senior pasy
Letošní rok byl vyhlášen Evropským rokem aktivního stárnutí a mezigeneračního soužití. Nehledět na generační rozdíly a trávit co nejvíce času se svou rodinou by mělo být cílem nás všech. V dnešní uspěchané době se často zdá, že mladší generace se té starší odcizuje a vzdaluje. Jihomoravský kraj postupně zřídil dva projekty na pomoc mladým rodinám i starší generaci a každoročně pořádá spoustu akcí, které jsou určeny jak pro nejmladší, tak i pro jejich babičky a dědečky.
 Na podporu rodin s dětmi vznikl v roce 2006 projekt Rodinné pasy a v září roku 2010 začal fungovat projekt, podporující obyvatele starší 55 let -Senior pasy.
Rodinné pasy poskytují slevy a další výhody rodinám, i neúplným, pečujícím alespoň o jedno dítě do věku 18 let. Držitelé Rodinného pasu mohou využívat nejen slevy na nákupech, ale také v oblasti volnočasových aktivit – kultury a sportu, ale i ostatních služeb např. ubytování, restaurace, dovolená. Slevy se poskytují v rozmezí 5%-20%, někdy až 50%, např. muzea, koupaliště, divadla, památky atd.
Senior pasy nabízejí slevy občanům starším 55 let opět ve výši 5%-50% a jsou zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, cestování, stravování, ubytování, vzdělávání, muzea, galerie i spotřební nákupy.
Zapojení do obou projektů je zdarma, nutná je registrace, buď on line nebo vyplněním jednoduchého formuláře přímo v centru na Mendlově náměstí 1a v Brně. Podmínkou je trvalé bydliště v Jihomoravském kraji. Po registraci obdržíte slevové karty – pasy Platí na území celé České republiky, Slovenské republiky a v oblasti Dolního Rakouska. Oba projekty vydávají katalogy poskytovatelů slev a nejbližších akcí.
Naše lékárna Milosrdných bratří se v srpnu připojila k oběma projektům.

Více o projektech na webových stránkách Senior Pas a Rodinné Pasy.