Speciální nabídka naší lékárny

Podle originální receptury MUDr. Emila Stracha zde jako jediná lékárna připravujeme velmi oblíbené STRACHOVY MASTI A STRACHOVY ČÍPKY na hemeroidy. Ze zkušeností pacientů víme, že výborně působí i na opruzeniny a "vlka". Tyto přípravky jsou kdykoliv k zakoupení, pouze připomínáme, že od 1. 12. 2019 je výdej Strachových čípků podmíněn předložením lékařského předpisu. Přípravky musí být uchovávané v chladu, a proto je nelze zasílat poštou.
 
Na základě spolupráce s chirurgickou a endoskopickou ambulancí naší nemocnice jsme zařadili do sortimentu rozšířenou nabídku přípravků pro správnou funkci střev. Pozorujeme zvýšenou poptávku po přípravcích obsahujících vlákninu, probiotika a prebiotika. Např. Lepicol, Lepicol s trávícími enzymy, Psyllium, Hemodin, Biopron 9, Probiofix, Linex,Lactobacily Swiss apod. Mnohé z nich se vyrábějí i ve formě vhodné pro děti. Na tyto přípravky nabízíme výhodné ceny.
 
V návaznosti na naši porodnici (Baby Friendly Hospital), která podporuje přirozené kojení, nabízíme kompletní řadu výrobků firmy MEDELA včetně náhradních dílů. Jedná se o produkty určené kojícím maminkám např. odsavačky mat. mléka, prsní kloboučky, formovače bradavek...Rádi vám objednáme i speciální náhradní díly,které běžně nemáme. V sortimentu vedeme nově výrobky firmy AVENT, které naše porodnice také doporučuje.
 
Patříme mezi GS PARTNERSKÉ LÉKÁRNY, které mají potravinové doplňky od firmy GS  cenově výhodnější. Můžeme svým zákazníkům často nabídnout speciální prodejní akce např. dárky k balení, tablety navíc nebo akci 1+1 zdarma.

Jelikož naše lékárna zásobuje Nemocnici Milosrdných bratří, disponujeme poměrně širokým sortimentem surovin určených k výrobě individuálně vyráběných léčiv. Jsme proto pacienty často vyhledávanou lékárnou.Velmi oceňují, že u nás lze zakoupit např. oční vodu s kyselinou boritou, často žádané tinktury na afty atd.